LEŚNA WRÓŻKA URSZULA – UZDROWICIELKA CIAŁA I DUSZY

Tego zimowego, lutowego dnia, byłam w totalnej rozsypce. To była taka chwila, kiedy jedyne co można zrobić – to po prostu zacząć od początku i nauczyć się od nowa oddychać. Skręciłam w las, który zdawał się być pogrążony w zimowym śnie. Droga była skuta lodem, a wokół panowała przenikliwa cisza. Samotność dusiła moje serce. I bezsilność. Trafiłam na miejsce wiedziona intuicją. A więc drzwi do lasu naprawdę istnieją…

Nie znałyśmy się wcześniej, a mimo to milczenie było jak dialog dusz. Słowa niewypowiedziane dawały poczucie ogromnej więzi. Pamiętam, jak rozpalony przez Nią ogień mówił do mnie. Uspokajał. Ogrzewał. Smak sernika koił zszargane nerwy i uzupełniał w szybkim tempie brakujące endorfiny.

To był ten moment, kiedy zrozumiałam, że jest Wróżką.
Wróżką, która kolekcjonuje smaki i zapachy, zanim się ulotnią. Nie każdemu przecież udaje się uleczyć złamane serce za pomocą sernika. To musi być naprawdę specjalny sernik. Z ogromną dawką miłości.

A potem? Przekroczyłyśmy bramę do lasu, dźwigając ze sobą… samowar. Nie wierzycie? Oto dowód:

 I dowiedziałam się o Niej o wiele, wiele więcej. Dowiedziałam się jak bardzo kocha las. Jak wybitnie zna się na zielarstwie, grzybach i, że dla niej łąka nie jest jedynie zieloną połacią terenu. Swoją miłość do darów przyrody  opisuje na blogu https://mojakuchniajula.blogspot.com/.

Niepozorne rośliny w Jej dłoniach odkrywają swoje dobroczynne właściwości. Z tego połączenia wiedzy i miłości musiał powstać cud. Tym cudem… są Ulki mydła. Czarodziejskie, smakowite w wyglądzie, lecznicze.
Wystarczy poczytać recenzje:

Zrozumiałam, że są na świecie osoby, które posiadają dar uzdrawiania – tak po prostu. Ula z pewnością będzie chciała zaprzeczyć, bo skromność nie pozwala Jej inaczej. Ale jeżeli ktoś jest tak od stóp do głów wypełniony miłością… to choćby nie wiem jak długo się zapierał… to i tak świat się na nim pozna.
Tęsknicie za mydłem, które niesie ze sobą magiczny składnik miłości?
Właśnie je znaleźliście. I mam nadzieję, że w związku z tym, Wróżka będzie miała pełne ręce roboty na ten świąteczny czas 🙂

Strona Uli, gdzie znajdziecie więcej informacji:
https://www.facebook.com/Po-Prostu-Myd%C5%82o-737653979763416/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s