Historia stworzenia i wszystkie kolory wszechświata

MAJA ZIÓŁKOWSKA – GRAFIKA ARTYSTYCZNA

Maja Ziółkowska, fot. Imański

Mam niezwykłe szczęście poznawać świadomych i intuicyjnych artystów na swojej drodze. Spotkanie Poza Rzeczywistością, aby podziwiać Kolory Wszechświata? Brzmi jak przeznaczenie. Co wyszło z naszego połączenia i współodczuwania pozazmysłowego? 

Przygotowując się na nasze spotkanie na Jej stronie przeczytałam:

„Głęboko wierzy, że wszystkie odpowiedzi ukryte są w nas samych. Inspirację do wewnętrznego rozwoju czerpie z różnych źródeł filozoficznych i religijnych. Z otwartością, ciekawością i fascynacją podchodzi również do takich tematów jak hipnoza, reinkarnacja, praca z energią, czy medytacja”.

Maja to stara dusza, która w swojej twórczości podświadomie wykorzystuje symbole określające powstawanie życia: wzory DNA, struktury komórkowe, wzór świętej geometrii tzw. kwiat życia, pojawiający się już w starożytności. Jej prace powstają pracochłonnymi technikami jak linoryt, monotypia czy kolorotypia, a każda z nich niesie pierwotny, mocny przekaz.

Fot. Ezo Oneir, Artystka przy pracy…

Studentka trzeciego roku Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Absolwentka Filologii Romańskiej na UMK w Toruniu. Na co dzień zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym.Choć kocha twórczość Salvadora Dali, w swoich pracach nie bazuje na wybranych nurtach artystycznych. Sztuka i tworzenie grafik są dla niej sposobem wyrażania siebie, kontaktu z samą sobą, równocześnie komunikacji i przekraczania barier oraz sposobem na dotarcie do wewnętrznego świata innych ludzi, bo to właśnie tam znajduje się to, co w nas najważniejsze”.

Źródło: https://www.facebook.com/majaziolkowska.art/
Fot. Ezo Oneir, prace M. Ziółkowskiej
Fot. Ezo Oneir, O technice przy kawie…

„DNA Wszechświata”. Historia tej grafiki jest niesamowita… – Pisze w komentarzu artystka. – Dwie siostry na łonie natury, szamańskie tańce, a na koniec deszcz…

Kontakt do artystki: https://www.facebook.com/majaziolkowska.art/

Fot. Ezo Oneir, Wszechświat i tworzenie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s